Information sommar 2024

Skolan har stängt under veckorna 28-31
För utlämning av allmän handling under denna period besök:
Göteborgsregionens kommunalförbund (GR)
Besöksadress: Anders Personsgatan 8, Göteborg 
Öppettider: måndag - fredag 09:00-11:00 

Eller kontakta: isgr@staff.isgr.se 

 

Overview - School Contacts

Head of School

Hans Wettby
hans.wettby@staff.isgr.se
Phone: 031- 708 92 15

MYP Principal

Patrick MacAulay
patrick.macaulay@staff.isgr.se
Phone: 031- 708 92 28

PYP Principal

Lee Brown
lee.brown@staff.isgr.se
Phone: 031- 708 92 62

LGRM Principal

Corinna Ljungberg
corinna.ljungberg@staff.isgr.se
Phone: 031- 708 92 26

LGRP Principal

Marianne Axelsson
marianne.axelsson@staff.isgr.se
Phone: 031- 708 9255

MYP Deputy Principal
(Non-Curriculum Issues)

Graham Miselbach
graham.miselbach@staff.isgr.se
Phone: 031- 708 92 64

MYP Coordinator

Tamara Kemper
tamara.kemper@staff.isgr.se
Phone: 031- 708 92 33

PYP Deputy Principal

Vanessa Molina Gabinus
vanessa.molina.gabinus@staff.isgr.se
Phone: 031- 708 92 68

LGRM Deputy Principal

Helena Rundeus
helena.rundeus@staff.isgr.se
Phone: 031- 708 92 25

LGRP Deputy Principal

Christina Olsson
christina.olsson@staff.isgr.se
Phone: 031- 708 92 71

PYP Coordinator

Ellen Trelles
ellen.trelles@staff.isgr.se
Phone: 031- 708 92 73